Servisní technik / Praha

G4S Cash Solutions (CZ), a.s.

Místo práce
Na Košince 2257/9, Praha 8, Praha, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
17.08.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s., zabývající se instalací a servisem elektronických bezpečnostních systémů, hledá vhodného uchazeče na pracovní pozici servisní technik.

Náplň práce: servis, instalace, programování elektronických bezpečnostních systémů - EZS, EPS, ACS, CCTV, MR

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti
* možnost profesního růstu
* odpovídající platové ohodnocení
* práci s moderními technologiemi
* mobilní telefon
* velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti ve svěřené oblasti, po zapracování přidělení služebního automobilu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Bezpečnostní technologie

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. SŠ vzdělání v oboru elektro (slaboproud)
* řidičské oprávnění sk. "B"
* dobrý zdravotní stav (práce ve výškách)
* samostatnost a zodpovědnost)
* praxe v oblasti instalace a servisu elektronických zařízení EZS, EPS, ACS, CCTV, MR
* minimálně vyhláška 50/78 Sb §6, (§9 výhodou)
* vhodné i pro absolventy VŠ, SPŠ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

G4S je světovou jedničkou v poskytování komplexních bezpečnostních řešení.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1997921  Datum zveřejnění: 12.8.2015