Bezpečnostní pracovník/ce je temelín

G4S Secure Solutions (CZ), a.s. (MPSV)

Místo práce
124, 373 01 Temelín, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:G4S Secure Solutions (CZ), a.s., IČ 00175439
Pracoviště:G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Jaderná elektrárna Temelín, Temelín 124, 373 01 Temelín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Jaderná elektrárna Temelín, Temelín124, 373 05 Temelín

Pro pracoviště v JE Temelín hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici
"Bezpečnostní pracovník/ce".

Náplň práce:
-ozbrojená ostraha jaderné elektrárny
-kontrola vstupujících a vystupujících osob
-kontrola vnášených a vynášených předmětů a materiálů
-kontrola vjezdu a výjezdu vozidel
-ochrana a střežení objektu (obchůzková činnost)
-obsluha technických, signalizačních zařízení a závor

Požadujeme:
-ukončené střední vzdělání (minimálně vyučen)
-bezúhonnost doloženou výpisem z rejstříku trestů bez záznamu
-dobrou fyzickou zdatnost
-psychickou odolnost (nutnost absolvovat psychodiagnostické vyšetření)
-zdravotní způsobilost pro práci v noci, nepřetržitém provozu
-osvědčení o získání zkoušky profesní způsobilosti - dílčí kvalifikace "Strážný 68-008-E" - podmínkou (zprostředkujeme získání)
-zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání sk. D - výhodou (minimální věk pro získání zbrojního průkazu 21 let)
-řidičský průkaz sk. B výhodou, není podmínkou
-doložení pracovní historie za posledních 5 let

Nabízíme:
-perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
-možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace
-práci na hlavní pracovní poměr (zkušební doba 3 měsíce)
-příspěvek na údržbu výstrojních součástek
-proplacení části nákladů spojených se získáním zbrojního průkazu
-proplacení části nákladů spojených se získáním osvědčení o získání zkoušky profesní způsobilosti - dílčí kvalifikace "Strážný 68-008-E"
-po odpracování 12ti měsíců stabilizační příspěvek

Zaměstnanecké výhody:
-Stravenky, příspěvek na ubytování.

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11062980757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou