Příležitost pro zdravotní sestry - nadstandardní plat a benefity

G5 Plus, s.r.o.

Místo práce
Zahraničí - ostatní
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
Čistý měsíční plat v rozmezí 65.000,- - 125.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce zdravotní sestry dle kvalifikace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čistý měsíční plat v rozmezí 65.000,- - 125.000,- Kč + příplatky za přesčasy
Až 54 dnů placené dovolené ročně
Ubytování hrazené zaměstnavatelem
Zdravotní pojištění hrazené zaměstnavatelem
Doprava do a z práce hrazená zaměstnavatelem
Letenka na začátku a na konci pracovního pobytu hrazená zaměstnavatelem
Jedna letenka za rok navíc v průběhu pobytu (dle zaměstnavatele)
Prémie za dokončení smlouvy (obdoba třináctého platu)
Další možnosti zaměstnaneckých výhod (dle zaměstnavatele)

Informace o náboru

Více informací najdete na www.g5plus.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Možnost výběru z několika desítek zdravotnických zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odborné zdravotnické vzdělání (min. SŠ)
Platná registrace
Min. 1,5–2 roky aktuální praxe v oboru
Angličtina na min. středně pokročilé komunikativní úrovni (zájemcům s nižší úrovní angličtiny nabízíme speciální program Inkubátor)
Motivace a vyzrálá osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Největší zprostředkovatel v České republice zaměřující se na nabídky práce pro zdravotníky v zahraničí. Nabízíme pracovní příležitosti v ověřených zdravotnických zařízeních. Uchazečům poskytujeme také nadstandardní nabídku přípravných kurzů a vyřízení předodletové dokumentace.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2571356  Datum zveřejnění: 20.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Čistý měsíční plat v rozmezí 65.000,- - 125.000,- Kč