Nábor lékařů do Bahrajnu

G5 Plus, s.r.o.

Místo práce
Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Čistý plat 240.000,- – 385.000,- Kč měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši partnerskou nemocnici v Bahrajnu hledáme lékaře se specializací v těchto oborech:
1) gynekologie a porodnictví
2) pneumologie/nemoci respiračního systému/interna
3) histopatologie
4) neurologie
5) radiologie

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní čistý plat 240.000,- – 385.000,- Kč měsíčně + další prémie
Family status umožňující vycestovat s rodinou (manžel/ka, děti)
Příspěvek na ubytování pro celou rodinu
Příspěvek na školné pro děti
40 dní placené dovolené ročně
Zdarma zdravotní péče pro celou rodinu
Letenka tam a zpět pro celou rodinu
Možnosti vzdělávání a rozvoje kariéry

Informace o náboru

Pro bližší informace nás kontaktujte na emailu [email protected] nebo na bezplatné infolince 800 88 88 96

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Nemocnice sídlí v hlavním městě Manama a vlastní prestižní australskou akreditaci kvality péče - je řízena dle australských standardů.

Bahrajn je malé ostrovní království, které je díky své atmosféře oblíbenou turistickou destinací pro obyvatele okolních zemí. Země je velmi příjemným místem k pobytu s otevřeným multikulturním přístupem a vysokým procentem anglicky hovořících obyvatel. Zdravotnictví v Bahrajnu je na pokročilé úrovni, nachází se zde několik desítek státních i soukromých nemocnic, které zaměstnávají převážně zahraniční zdravotníky.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

gynekologie a porodnictví, pneumologie/nemoci respiračního systému/interna, histopatologie, neurologie, radiologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odborné zdravotnické vzdělání (min. diplom ze všeobecného lékařství)
Atestace v požadovaném oboru (viz. jedna z uvedených specializací)
Registrace u ČLK
Platná licence k výkonu praxe
Min. 2 aktuální praxe v požadovaném oboru (viz. jedna z uvedených specialzací, počítá se po atestaci)
Angličtina na plynulé komunikativní úrovni
Motivace a vyzrálá osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Největší zprostředkovatel v České republice zaměřující se na nabídky práce pro zdravotníky v zahraničí. Nabízíme pracovní příležitosti v ověřených zdravotnických zařízeních. Uchazečům poskytujeme také nadstandardní nabídku přípravných kurzů a vyřízení předodletové dokumentace.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2615332  Datum zveřejnění: 20.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Čistý plat 240.000,- – 385.000,- Kč měsíčně