Provozní manažer v nočním music a cocktail baru

G56 s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajišťování a kontrola plynulosti provozu klubu s kapacitou až 500 osob, vedení podřízených pracovníků a jejich motivace, kontrola sortimentu skladů, inventarizace, práce s pokladním systémem, kontrola HACCAP, dohled nad dodržováním standardů společnosti. Řešení běžných provozních záležitostí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti s českým kapitálem
motivační ohodnocení
firemní výhody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

podmínkou praxe na pozici provozního managera v gastronomii, zkušenost z prostředí barů vítána, zbožíznalství v oblasti baru - alkoholické a nealkoholické nápoje, koktejly
dobrá komunikativní znalost AJ
znalost HACCAP
znalost skladového hospodářství
zkušenost s vedením zaměstnanců a přirozená autorita (tým 30 - 40 osob)
časová flexibilita a ochota pracovat v noci
loajalita
týmový hráč
pozitivní a kreativní přístup k práci
čistý RT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme stabilní gastronomická společnost s několika provozy v centru Prahy, které jsou vyhledávaným místem pro večerní zábavu s širokou nabídkou drinků, profesionálním servisem, taneční hudbou a moderním interiérem.
ID: 2036488  Datum zveřejnění: 18.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou