Nově otevřený cocktail bar Blondies v centru Prahy hledá nového kolegu/yni na pozici číšník/servírka.

G56 s.r.o.

Místo práce
Jungmanovo náměstí, Praha 1, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35.000-40.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vytvářet příjemné a čisté prostředí
- Obsluha a komunikace s hosty

Blondies bar je jedinečný bar s designem 20. a 30. let připomínající staré doby, které definovali pojem cocktail a netradiční electro swing hudbou. Samozřejmostí jsou vynikající míchané drinky a kvalitní alkohol.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nabízíme stabilní zaměstnání rozvíjející společnosti s českým kapitálem
- Příjemný a mladý kolektiv
- Zaměstnanecké slevy a benefity
- Nadprůměrné finanční ohodnocení
- Vzdělávací kurzy
- Firemní akce
- Příspěvek na oblečení a kadeřníka
- Příspěvek na sportovní aktivity formou Multisport karty.

Informace o náboru

K životopisu přiložte prosím Vaši fotografii. Děkujeme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Praxe v oboru – alespoň základní zkušenosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme stabilní gastronomická společnost s několika provozy v centru Prahy, které jsou vyhledávaným místem pro večerní zábavu s širokou nabídkou drinků, profesionálním servisem, taneční hudbou a moderním interiérem.
ID: 3114858  Datum zveřejnění: 27.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000-40.000 Kč