Kadeřník(-ice)

Gabriela Kupková (MPSV)

Místo práce
Nádražní 1815, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
5600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kadeřníci (51410)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gabriela Kupková, IČ 01628925
Pracoviště:Gabriela Kupková - Studio Brilliant, Nádražní 1815/92, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 5600 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Studio Brilliant hledá do teamu kadeřníky(-ice). Požadujeme flexibilitu, spolehlivost a hlavně aby Vás práce bavila a těšila. Nabízíme práci na dohodu o provedení práce v mladém kolektivu, možnost práce s prestižní italskou vlasovou kosmetikou DAVINES, školení a vzdělávání v oboru. Úvazek dle domluvy.

Životopis s fotografií zasílejte e-mailem: [email protected]

Více informací na tel. + 420 605 195 629.

Poslední změna:2017-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9853940747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity