Recepční s převážně noční službou

GALA HOTELS, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hlavní třída 121, 353 01 Mariánské Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-18
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (42240)

Pracoviště a kontakty

Firma:GALA HOTELS, s.r.o., IČ 02804816
Pracoviště:Hlavní třída 121/46, 353 01 Mariánské Lázně 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-18
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hotel Excelsior, Hlavní třída 121/46, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: nepřetržitý provoz (Po-Ne), převážně noční služby 19,00 - 07,00 hod, výjiměnečně denní 07,00-19,00 hod. Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, spolehlivost, znalost práce na PC, schopnost samostatné práce, dobré komunikační schopnosti. Praxe na uvedené pozici výhodou. Nutná znalost německého jazyka. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou v hotelu s celoročním provozem. Nástup k 1.8.2016 nebo dle dohody. K základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny, zákonné příplatky za práci v SO, NE a ve svátek. Poskytujeme zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 10:00-13:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 10:00-13:00 h).

Poslední změna:2016-11-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11070380790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou