Manažer/ka nákupu

GALA a.s. (MPSV)

Místo práce
Západní 1, 796 04 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu (13241)

Pracoviště a kontakty

Firma:GALA a.s., IČ 49969820
Pracoviště:Západní 1/75, Krasice, 796 04 Prostějov 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopisy zasílejte nejpozději do 18.12.2016 na email [email protected]. Více informací paní Wiesinger tel.: 582 314 264 (Po-Pa 7:00-13:30 hod.). Hledáme pracovníka na pracovní pozici manažer obchodu nákupu. Předpoklady: aktivní znalost AJ, znalost dalšího světového jazyka výhodou, orientace v ekonomice a obchodu, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, spolehlivost, loajalita. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.
Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení, podíl na hospodářských výsledcích společnosti (13. plat), příspěvky na stravování, stabilní zaměstnání, práce na plný pracovní úvazek. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Pružná pracovní doba.

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11797060752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Požadované vzdelání:Ekonomika a podnikání