Brašnář/ka, šič/ka

GALA a.s. (MPSV)

Místo práce
Západní 1, 796 04 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
14500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (75330)

Pracoviště a kontakty

Firma:GALA a.s., IČ 49969820
Pracoviště:Západní 1/75, Krasice, 796 04 Prostějov 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 14500 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Wiesinger tel.: 582 314 264 (v době Po-Pá 7:00-13:30 hod.), email [email protected] nebo osobně. Hledáme pracovníky na šití na průmyslových rovných šicích strojích. Požadavky: podmínkou je znalost práce na šicích strojích. Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, měsíční prémie za plnění úkolových norem, podíl na hospodářských výsledcích společnosti (13. plat), příspěvky na stravování, stabilní zaměstnání, práce na plný pracovní úvazek, možnost ubytování na podnikové ubytovně v areálu Gala a. s. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. PD: jednosměnný pracovní provoz v rozsahu 7,5 hodiny denně: 06:00-14:00 hod., případně po dohodě 07:00-15:00 hod. Pracoviště: Západní 1/75, Prostějov

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12017730708

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání