Specialista prodeje - oční optika

Galaxy Optical Services

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
nadštandardný fix + motivačná zložka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MOJOU ÚLOHOU JE: poskytovať prvotriedne služby zákazníkom, doplňovať tovar, vykonávať činnosti na pokladni. Chrániť tovar pred poškodením, znehodnotením a krádežou.

Poskytujem prvotriedne služby zákazníkom, svojmu týmu a úseku/oddeleniu:
-Asistujem v prevádzke, objednanie k odbornému vyšetreniu, dokončenie objednávky tovaru podľa požiadaviek zákazníka.
-Zabezpečujem, aby zdravotné záznamy zákazníkov boli prehľadné a čitateľné.
-Počas obsluhy zákazníkov uplatňujem princípy aktívneho predaja, som ukážkou profesionálneho prístupu.
-Dodržiavam pravidlá 3P (pozdrav, ponúkni pomoc, poďakuj)
-So zákazníkmi i zamestnancami jednám taktne, pomáham pri riešení ich pripomienok.

Vytváram to najlepšie prostredie pre zákazníka:
-Triedim informácie do interného evidenčného systému.
-Zabezpečujem dvíhanie telefónov, prijímam rezervácie, vypĺňam a dokončujem potrebnú administratívu
-Dopĺňam a vystavujem tovar podľa pokynov nadriadeného pracovníka.
-Garantujem správne ceny, vykonávam výmenu etikiet a overujem ceny na predajnej ploche optiky.
-Vykonávam priebežné inventúry a plním plán kontroly zásob.
-Umiestňujem na vybraný tovar/produkty, ktoré to vyžadujú, ochranné prvky.
-Robím inkaso hotovosti v EUR či v inej mene, peňažných poukážkach alebo platobnými kartami.
-Predpísaným spôsobom overujem platnosť bankoviek, peňažných poukážok a kupónov.
-Pri platbe kartou kontrolujem ochranné prvky a oprávnenosť zákazníka podľa platných pokynov.
-Hospodárne nakladám s obalovým materiálom a minimalizujem režijné náklady na pracovisku.
-Správne používam zariadenie na pracovisku a predchádzam jeho poškodeniu.
-Dodržiavam predpisy týkajúce sa hygieny, ochrany zdravia, bezpečnosti práce a obliekania.
-Dodržiavam riadnu evidenciu pracovnej doby na dochádzkových termináloch, riadne hlásim absenciu.
-O svojej práci zachovávam mlčanlivosť a chovám sa diskrétne.

Informace o náboru

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis, motivačný list a fotografiu + súhlas na spracovanie osobných údajov

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Tovaroznalectvo
-Vratky a reklamácie
-Štandardy a princípy vystavovania tovaru
-Jednanie so zákazníkmi
-Vzdelanie v obore očná optika nie je podmienkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Galaxy Optical has had a presence in the UK since 1998. In that time, we have brought to the optical market end-to-end solutions supporting one of the top three retail businesses in the world.
Galaxy designs, produces and distributes a range of high quality eyewear products, as well as providing complete optical practice management solutions.
These turnkey client solutions are enabled by the Galaxy platform and include a range of bespoke services from multicurrency and multilingual customer and product support, to store design, order management and locum support.
Galaxy is dedicated to the constant improvement of our processes and platforms and the development of scalable core applications in-house. This expertise enables us to offer a flexible infrastructure, to create, support and improve market-leading optical retailers across the globe.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2701006  Datum zveřejnění: 23.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nadštandardný fix + motivačná zložka