Vodič nákladného vozidla / Autoprepravník

Galliker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podla dohody
670,- Eur Zakladný plat / + 62 ,- Eur diety na každý deň /prémie do výšky 130 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme vodiča s vodičským opravnením skupín C+E na medzinárodnú kamiónovú prepravu s nákladným vozidlom určeným na prevoz osobných automobilov.
Práca je vykonávaná turnusovo. Naša spoločnosť nevykonáva prepravy áut k jednotlivým dealerom ale vykonáva len celovozové nakládky a vykládky. Jazdenie v západnej Európe ( Švajčiasko, Nemecko, Belgicko)

Vodiči, ktorí nemajú skúsenosti s autoprepravníkom budú zaškolení.
Práca v jednoosádke
Od 1.1.2018 nové platové ohodnotenia , možnosť platového rastu
Benefity : kompletné firemné oblečenie, Plné sociálne zabezpečenie po našich pobočkách v EU ( spoločenské miestnosti, práčky, susičky, kuchyne, Internet a pod.)
Našim zamestnancom preplácame KKV karty , Tacho karty a iné.
Výplatný termín do 10. dňa v mesiaci
Práca vhodná aj pre začínajúcich vodičov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medzinárodná kamionová doprava

Vodičský preukaz

B, C, E

Galliker Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť švajčiarskej materskej firmy Galliker Transport AG, ktorá bola na Slovensku založená v roku 2006. V divízii Cargo Logistics denne dovážame tovar vrámci západnej Európy v krajinách Belgicko, Holansko, Švédsko, Dánsko, Francúzsko, Nemecko, Švajčiarsko, Španielsko a Taliansko . Vodiči pracujúci pre spoločnosť Galliker Slovakia s.r.o. vykonávajú turnusovú prácu v MKD.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2105009  Datum zveřejnění: 26.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 670,- Eur Zakladný plat / + 62 ,- Eur diety na každý deň /prémie do výšky 130 Eur