Dělník/ce - bagrista

GALUR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Staré šachty 742, 696 18 Lužice, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-27
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zemních a příbuzných strojů (83422)

Pracoviště a kontakty

Firma:GALUR, s.r.o., IČ 25582488
Pracoviště:GALUR, s.r.o. - pracoviště Lužice, U Staré šachty 742/8, 696 18 Lužice u Hodonína

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-27
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, školení a údržba profesních průkazů, telefon, firemní čerpací stanice

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: U Staré šachty 742/8, 696 18 Lužice. Hledáme strojníka pro obsluhu traktorbagru značky CAT 432e. Požadujeme: ŘP sk. C, strojní průkaz, schopnost ovládat stroj, základní údržbu, praxi v oboru zemních a výkopovách prací. Pravidelná mzda, solidní zaměstnanecké zázemí, školení a údržba profesních průkazů, telefon, firemní čerpací stanice. Kontakt na tel. 777 055 045, na mail: [email protected] i osobně.

Poslední změna:2017-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12403820778

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C