Asistent/asistentka

Gama Investment a.s. (MPSV)

Místo práce
Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gama Investment a.s., IČ 24708143
Pracoviště:Gama Investment a.s. ., Prostějov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Svůj životopis a žádost zasílejte na e-mail: [email protected]. Pracoviště: Průmyslová zóna Prostějov
Předpoklady:
- jazykové znalosti:
- znalost AJ slovem i písmem
- další jazyky výhodou
Požadované dovednosti:
- velmi dobrá práce s textem, psaní deseti prsty, znalost obchodní korespondence
- velmi dobrá počítačová způsobilost (nutnost ovládání PC, MS OFFICE, internet)
- řidičský průkaz skupiny B - výhodou
- znalost účetních standardů
Osobnostní předpoklady:
- kladný vztah k práci, zodpovědnost, příjemné vystupování
- samostatnost a schopnost práce v týmu
- flexibilita, schopnost pracovat přesčas a zájem učit se nové věci
- efektivní komunikace a spolupráce, výkonnost, řešení problémů, plánování a organizování práce, aktivní přístup k práci
- pracovitost, svědomitost a důslednost
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
- administrativa a podpora spojená s obchodními aktivitami společnosti
- správa vybraných agend jako např. pošty (včetně datové schránky), objednávek, fakturace (rozesílání, evidence, controlling, archivace, apod.)
- vedení pokladny a hmotná zodpovědnost
- vedení knihy jízd a vyúčtování SC - znalost programu SPZ výhodou
- administrativní podpora provozu společnosti
- správa a evidence předepsaných seznamů a dokumentace
- poskytování podkladů pro externí účetní společnost
Nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení nad rámec základního platu formou měsíčních prémií/odměn
- benefity - příspěvek na stravování, mobilní telefon
- příležitost pracovat ve společnosti podnikající v energetice
- příjemné a stabilní pracovní zázemí

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12101850757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou