Ponuka pre 2 elektrikárov na bytové inštalácie od 3.6.2024

Gama Monteure s. r. o.

Miesto práce
Memmingen, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
3.6.2024
Od 20 EUR/hod.Ubytovanie je zabezpečené a preplácané v plnej výške.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ponuka pre 2 elektrikárov SZČO do Memmingenu. Komunikatívna nemčina u jedného z dvojice je podmienkou.

​Rekonštrukcie v malých bytovkách. Ťahanie káblov 5x16 do bytov na nové prívody z nových rozvádzačov. Robí sa nové osvetlenie na schodiskách, montujú sa nové rozvádzače a trasy na káble. Ťahajú sa aj nové káble do pivníc a na osvetlenie. Po novom pripojení bytov sa demontuje staré vedenie. Občas sa robí rekonštrukcia bytu, výmena zásuviek, vypínačov, zvonček, telefón, prípadne sa vyfrézujú drážky na nové vedenie, ale takéto práce sú len občas. Zapájajú sa rozvádzače aj bytové rozvodne, dávajú sa nové ističe, ochrany, svorkovnice (kompletná výmena vnútra bytovej rozvodne).​

​Mzda: 21 -23€/hod. (závisí od skúseností a jazykových znalostí)
​Ubytovanie je zabezpečené a preplácané, prípadne refakturované.

​Fakturácia 14/17.​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient je náš dlhodobý a spoľahlivý partner.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik, elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik

Počet rokov praxe

2

- prax minimálne 2 roky s elektroinštalačnými prácami v Nemecku
​- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.§21 a vyššie
​- aktívna živnosť, auto
​- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
​- komunikatívna nemčina u jedného z dvojice
​- základné elektrikárske náradie (skrutkovače, skúšačka, kliešte na strihanie káblov, blankovač káblov), flexa, príklepová vŕtačka, uťahovačka, automatické kliešte na dutinky do prierezu vodiča 16mm - šesťhranné,​

Sme mladá stavebná firma, ktorá sa zaoberá realizáciou elektromontážnych a montážnych prác v oblastiach:
Elektromontáže: bytové, priemyselné, automatizácia, výroba rozvádzačov
Montáže: kuchýň, okien a dverí, kúpeľní, regálov, drevených a železných konštrukcii
Fotovoltaika: montáž a elektrické prepojenie solárnych panelov na rodinných domoch, priemyselných objektoch a zelených plochách
Maliari/sádrokartonisti
Zvárači
Lešenári
Rôzne iné oblasti

www.gama-monteure.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Terézia Mihalová
Tel.: +421911891417
E-mail: poslať životopis
ID: 4819664  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 EUR/hod.