Šička poťahov pre čalúnený nábytok až 1400 eur na mesiac

GAP PERSONNEL GROUP s. r. o.

Westbridge, Flintshire, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Veľká Británia
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1250 - 1400 eur na mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojná šička bude zodpovedná za presne šitie čalúnneho poťahu pre stoličky, pohovky a kreslá za špecifické použitie rôznych materiálov a tkanín.

Video nahraté priamo vo výrobe : https://www.youtube.com/watch?v=mEV5JBR3kDU&t=3s

Všetky náborové služby poskytované Gap Personnel / Westbridge Furniture
Designs sú ZDARMA , BEZ POPLATKOV
- ZDARMA doprava do Veľkej Británie - LETENKA
- Vyzdvihnutie z letiska
- ZDARMA vstupné ubytovanie v hoteli
- Pomoc od poľských, slovenských a britských personalistov
- Anglický jazyk nie je podmienkou !!!!
- Pomoc nájsť ubytovanie v blízkosti pracoviska
- Trvalá pracovná zmluva priamo s Westbridge Furniture Designs
- Výhodné platové podmienky základ + bonusy + nadčasy
- Poskytnuté školenie práce
- Potrebné nástroje a pracovné odevy,
- Okamžitý nástup
- Moderná továreň a zázemie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Gap Personnel Group spolupracuje ako partner s jednou z popredných výrobcov nábytku UK- Westbridge Furniture Designs.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Gap personnel group s.r.o je agentúra, ktorá sprostredkúva prácu do Veľkej Británie ZDARMA. U nás získate prácu a celý servis bez akýchkoľvek poplatkov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3001677  Datum zveřejnění: 6.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1250 - 1400 eur na mesiac