Montážní dělník ve výrobě

GAPON – Group s. r. o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba a montáž kabelových propojek pro automobilový průmysl.
Jedná se o práci v sedě, v příjemném čistém a neprašném prostředí moderního závodu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme 100,-Kč/hod. + bonusy za docházku 1000 Kč.
Dále bonusy za výkonnost až 3000 Kč
Doprava zajišťována ZDARMA
Práce na HPP - dlouhodobé pracovní uplatnění
Nástup možný ihned
Ubytování zajištěno

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost MD ELEKTRONIK spol. s. r. o., hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážní dělník ve výrobě. Práce je vhodná pro ženy či páry.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r. o. je jedním z předních výrobců kabelových propojek pro automobilový průmysl. Naše společnost se vyznačuje trvalým růstem, velmi vysokou mírou inovací a vynikající kvalitou výrobků. Mezi naše odběratele patří většina předních výrobců automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme manuální zručnost, dobrý zrak
Dále loajalitu, spolehlivost, zodpovědnost a ochotu pracovat ve směnném provozu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura orientovaná převážně na vyhledávání pracovních pozic ve strojírenském průmyslu. Působíme v několika městech v ČR, ale i zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2281961  Datum zveřejnění: 22.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 26000 Kč/měsíc