Učitel/ka mateřské školy

Gargulák s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kavaleristů 1261, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gargulák s.r.o., IČ 03060071
Pracoviště:Gargulák s.r.o. - Pružná školka, Kavaleristů 1261/8, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Předškolní zařízení, pro vlastní dítě

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky na uchazeče: vzdělání v souladu s ustanovením zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, pozitivní vztah k dětem, komunikativnost a schopnost týmové práce, aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, znalost a schopnost práce dle RVP PV. Praxe v MŠ nebo 1. st. ZŠ minimálně 3 roky; znalost angličtiny. Dobrá znalost práce na PC a s informační technikou. Vzdělání a/nebo praxe v Montessori pedagogice výhodou. Uchazeči bez odpovídajícího vzdělání a praxe nebudou zařazeni do výběrového řízení.
Náplní práce je: péče o děti převážně od 2 let a vzdělávání dětí dle Montessori pedagogiky. Schopnost a chuť tvoření pomůcek a aktivit pro děti je podmínkou.
Plat je uveden pro plný úvazek. Hledáme zaměstnance na úvazek plný, poloviční a záskok za mateřskou dovolenou.
Písemná přihláška zaslaná jedině emailem na adresu [email protected] musí obsahovat:
- sken dokladu o dosaženém vzdělání (k diplomu přiložte i vysvědčení)
- strukturovaný životopis s uvedením dosavadních zaměstnání (doložení délky praxe), odborných znalostí a dovedností vztahujících se k vykonávané práci
- motivační dopis
KONTAKT JEDINĚ EMAILEM.

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11511840788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - Windows
Jiná způsobilost - zdravotní průkaz
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, minimální vzdělání - maturita - vedení angličtiny pro děti; komunikace s rodiči
Požadované vzdelání:Předškolní a mimoškolní pedagogika