Administrativní pracovník/ce

Gas International s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lupáčova 73, 537 01 Chrudim, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-06
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gas International s.r.o., IČ 29028299, http://www.gasinternational.cz/
Pracoviště:Gas international s.r.o. , Lupáčova 73, 53701 Chrudim 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-06
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Po-pá - 8.30-17hodin
Požadavky: SŠ s maturitou,dobré komunikační a organizační schopnosti , časovou flexibilitu, učenlivost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, profesionální přístup, velmi dobrá znalost PC- zejména Excel, Word, Outlook, schopnost a chuť pracovat s vysokým nasazením
Nabízíme : zajímavou a zodpovědnou práci,práci na HPP
Popis pozice : administr. práce spojená s chodem společnosti, správa a evidence smluv, zadávání dat do systému, telef. a emailová komunikace se zákazníky společnosti, operativní řešení vzniklých situací
Strukturované životopisy zasílat na adresu :
[email protected]

Poslední změna:2014-11-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 8088420758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)