Svářeč co2

GASL CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
673, 739 45 Fryčovice, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2014-07-21
Mzdové podmínky (brutto)
15400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:GASL CZ s.r.o., IČ 24272078
Pracoviště:GASL CZ s.r.o. - Fryčovice, Fryčovice 673, 739 45 Fryčovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-07-21
Mzdové rozpětí:od 15400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A41 1/10/2014
pracoviště - ve Fryčovicích (hlásit se výhradně prostřednictvím p. Bartákové - viz výše)
vyučený, praxe min. 1 rok
Agentura práce GASL CZ hledá pro významného zákazníka SVÁŘEČE EN 135
Požadujeme: praxi ve svařování metodou 135 - svařování tloušťky do 6mm, minimálně ZK 135, znalost čtení výkresové dokumentace - podmínkou, vyučen ve strojírenském oboru - výhodou. ochotu pracovat přesčas, dobrý zdravotní stav - podmínkou
Nabízíme: dobré platové podmínky - ohodnocení dle délky praxe ogaranci platby zdravotního a sociálního pojištění, záruku práce u stabilní společnosti. zajistíme ubytování, práce v nepřetržitém provozu.
V případě zájmu o námi nabízené pracovní místo, prosím, zašlete Váš životopis na emailovou adresu: [email protected] nebo nás kontaktujte na tel: 606 779 039.
Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost GASL CZ s.r.o. zpracovávala a uchovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Poslední změna:2014-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 7659700740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou