Obchodní zástupci

GASTRO HOLDING CANDOLA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Králodvorská 1086, 110 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-16
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:GASTRO HOLDING CANDOLA s.r.o., IČ 24820041
Pracoviště:Králodvorská 1086/14, Staré Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-03-16
Mzdové rozpětí:od 11000 do 50000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pokud jste se rozhodl/a, že o práci máte skutečně vážný zájem, prosím zašlete svůj životopis na e-mail: [email protected]

Na základě zaslaného životopisu budeme uchazeče zvát na osobní pohovor.
Všechny pohovory se uskuteční v showroomu na adrese Černokostelecká 95, 100 00 Praha 10-Strašnice

Prodej gastro inventáře, místo výkonu práce: Praha 10 a celá ČR
Zodpovědný přístup k práci, pečlivost, systematičnost, dochvilnost, obchodní duch, chuť učit se novým věcem, časová flexibilita, velmi slušné vystupování, slušné oblečení (oblek, košile + kalhoty, šaty), cílevědomost = tah na branku, orientace na výsledky

O nabízené pracovní pozici - Obchodní zástupce

DŮLEŽITÉ :
1. Hledáme pouze zájemce o dlouhodobý pracovní vztah. Pokud máte představu o brigádě nebo dočasném řešení Vaší situace - nehlaste se. Chceme pohodového milého člověka, který s námi bude "na doživotí".
2. Pokud si jdete pouze pro razítko pro pracovní úřad - nechoďte - nemáme na Vás čas.
3. Máte-li představu o teplé zašívárně - nechoďte - u nás s pracuje.
4. Práce vyžaduje fyzickou a psychickou kondici.
5. Pokud nejste sám sobě bičem (managerem) nebudete úspěšný.
6. I když se budete hodně učit, terpve po půl roce budete tušit (nikoli znát) šíři obchodovaného sortimentu = nemá smysl práce na pár měsíců
7. Obchodníkem se člověk rodí. Máte-li problém s komunikací, stydíte se nebo máte obavu například reklamovat zboží nebo službu, nebudete v této práci úspěšní.

Základní informace:
Místo výkonu práce - showroom Praha 10, při obchodní činnosti celá ČR
Dlouhodobý pracovní vztah - myslíme tím několik let.
Mzda dle pracovního výkonu - strop neexistuje.
Práce na ŽL nebo na HPP.
Věk uchazeče - nehraje roli, může být důchodce
Pohlaví uchazeče - nehraje roli
Prodávané zboží - převážně sklo a porcelán, příbory, nože, hrnce... prostě vybavení profesionálních kuchyní
Okamžitý nástup. Ne za měsíc - ihned!

Finanční ohodnocení:
Na výběr z několika možností ohodnocení -
HPP a ŽL - základní mzda 9.200 Kč + fixní odměna 5% z uskutečněného obratu bez DPH.
ŽL - mandátní smlouva - pouze provize 10% z uskutečněného obratu bez DPH.

Popis činnosti - například:
Péče o přidělené klienty a aktivní akvizice nových klientů a příležitostí.
Sestavování obchodních nabídek, uzavírání obchodů.
Aktivní účast na veletrzích (balení na veletrh, stavění a bourání stánku, na místě oslovování nových i stávajících klientů, uzavírání obchodů, atd).
Účast na promoakcích podporovaných partnerů - postavení ministánku, oslovování klientů, uzavírání obchodů.
Příležitostná pomoc při inventurách a údržbě skladu a showroomu.

Co očekáváme:
Aktivní zodpovědný přístup a zájem o práci - čím rychleji se vše naučíte, tím rychleji budete mít výsledky.
Fyzickou a duševní zdatnost.
Veselou pozitivní mysl.
Vstřícného upovídaného člověka s širokým rozhledem.
Systematičnost, dochvilnost, vysoké pracovní nasazení.
Vysoká cílevědomost - orientaci na výsledky
Jazyková vybavenost (AJ, bonus pro Vás - Nj a Rj a další jazyky)
Řidičský průkaz, aktivní práce na PC - ne pouze surfování na internetu a hraní her.
Slušné kultivované vystupování.
Společenské pracovní oblečení - oblek, košile + kalhoty, šaty, kostým, atd...
Trestní bezúhonnost - prosím přineste si aktuální výpis rejstříku trestů (záleží na deliktu, ale pokud dlužíte na alimentech, ani se neozývejte)
Vzhledem k pohybu v gastroprovozech se předpokládá pevné zdraví bez nakažlivých chorob - při přijetí podstoupíte lékařskou proh

Poslední změna:2016-12-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 8134500705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Pasivní
Ruština - Pasivní