Kuchař/kuchařka

Gastro Stopkova pivnice. s.r.o.

Místo práce
Česká 5, 60200 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
10.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
až 35.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho mladého kolektivu hledáme pracovníky na plný pracovní úvazek na pozici: kuchař/kuchařka

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výborné platové ohodnocení - plat až 35.000,- příspěvky na stravování, ubytování a možnost kariérního růstu. Praxe v oboru vítána popřípadě zaškolíme.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proslulá Stopkova pivnice vždy patřila k pilířům českého společenského a kulturního života v Brně. Hospoda zde byla již ve druhé polovině 19. století. Věhlasu se dočkala s příchodem nového majitele, geniálního hostinského Jaroslava Stopky, který v roce 1910 převzal původní Jonákovu pivnici.

Pro podnikání měla tato pivnice strategickou pozici – v samém centru českého korza, českého dění v Brně. Vždy platila za „nóbl“ podnik a plzeňské se tu čepovalo bez výjimky nepřetržitě. Studenti, intelektuálové a měšťané se tu scházeli i díky blízkému českému knihkupectví. Charakter a atmosféra pivnice zůstaly i po rozsáhlé rekonstrukci nezměněny. Opraveno a renovováno bylo i průčelí, jehož autorem byl český malíř a kreslíř Láďa Novák (1865–1944), známý pražský bohém, mimo jiné i autor výzdoby pražské hospody U Fleků. Dům na České ulici má v základech gotické a především renesanční prvky. Dobové inzeráty vždy hlásaly, že v Brně je nejlepší plzeňské u Stopků. I vy dnes můžete posoudit kvalitu čepovaného plzeňského ležáku Pilsner Urquell přímo z pivních tanků. Stopkova Pivnice nabízí posezení ve dvou podlažích. Celkový počet míst je 307. Prostory jsou plně klimatizované a rozdělené na kuřáckou a nekuřáckou část. Na čepu najdete vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý. Šéfkuchař Stopkovy Matěj Kovacs doporučuje výtečné jehněčí kolínko pečené na rozmarýnu.
ID: 2571344  Datum zveřejnění: 9.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 35.000 Kč