Vedoucí logistik

Gastro Žofín slovanský ostrov s.r.o.

Místo práce
Slovanský ostrov 226, 11000 Praha 1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.02.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu nebo kolegyni do realizačního týmu v cateringovém provozu. Čeká Vás zodpovědná a různorodá práce.
Vaším úkolem bude:
• zabezpečení inventáře na cateringové akce
• efektivní řízení uskladněného materiálu (inventarizace)
• koordinace týmu skladníků

Hledáme člověka se zkušeností z oblasti skladu a logistiky. Vítáme zkušenost z cateringu nebo jiného gastronomického provozu.

Očekáváme/požadujeme:
• nadstandardní organizační schopnosti
• aktivní přístup k práci a vysoké pracovní nasazení
• samostatnost, rozhodnost a spolehlivost
• řidičské oprávnění min. skupiny B a ochotu cestovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (firemní stravování, sportovní poukázky, podnikové slevy). Stabilní a přátelský tým. Budete pracovat na Slovanském ostrově v paláci Žofín.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší catering group je silná gastronomická společnost s 25-ti letou tradicí. Zátiší Group tvoří divize restaurační (provozujeme „fine dining“ restaurace Bellevue, V Zátiší, Mlýnec a Žofín Garden), cateringová (exclusivní caterer pro Kongresové centrum Praha a Palác Žofín, dále catering v nejrůznějších lokalitách v Praze i mimo ni) a divize jídelen (vaříme např. ve firmách Google, TV Nova a v mezinárodních školách).
ID: 2419954  Datum zveřejnění: 2.2.2016