Elektrikári do Rakúska, Nemecka a Švajčiarska

Pese s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko
Termín nástupu
od ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky sú upresnené v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatných elektrikárov do Rakúska.
Náplň práce:
Elektroinštalačné práce v budovách, na stavbách a v priemysle
Samostatné zapájanie a zabudovanie rozvádzačov a rozvodových skríň je výhodou.
Schopnosť čítať zapájacie schémy

UVÍTAME AJ SKUPINY ELEKTRÍKAROV !!!

Ponúkame:
prácu na trvalý pracovný pomer - rakúsku zmluvu, nemeckú zmluvu, alebo švajčiarsku zmluvu ( podľa krajiny nasadenia )
prácu vo veľmi dobrom kolektíve
Plat v Rakúskut:
cca. 1800 € neto - v čistom pri cca. 167 hodín do mesiaca. Každý nadčas je platení extra hodinovou mzdou. Plat 1850 € je už po odrátaní ubytovania. Ubytovanie zabezpečené na veľmi dobrej úrovni.

Plat v nemecku:
cca. 1650 € neto - v čistom po odrátaní ubytovania. Presne sa to prepočíta, až keď sa presne stanoví cena ubytovania.

Plat vo švajčiarsku:
cca. 32 (CHF) bruto na hodinu. Možné vyplácať výplatu týždenne, alebo mesačne. Podľa dohody
Doprava nie je hradená. Cesta je na vlastné náklady.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Gastrohotel.Hotel
100 % Sprostredkovateľ = 100% Úspech

,,Wir sind die erste Wahl zu Ihrem nächsten Schritt,,

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikárske zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vyžadujeme:
znalosť nemeckého jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni.
Prax v odbore
Vodíčský preukaz a vlastné auto sú výhodou, ale nie podmienkou

Pese s.r.o - personálny servis

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2068282  Datum zveřejnění: 15.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Platové podmienky sú upresnené v texte