Kuchař/ka

Gastroland restaurants s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Polská 1201, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-08
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (51201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gastroland restaurants s.r.o., IČ 28585836
Pracoviště:Gastroland restaurants s.r.o. - pracoviště Atmosphere, Polská 1201/1, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-08
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: vzdělání v oboru; zájem o vaření /vášeň pro vaření?; chuť učit se novým věcem a spolupodílet se na vytváření konceptu restaurace; kreativitu, spolehlivost, pracovitost; pozitivní myšlení a přístup k práci.
Nabízíme: možnost uplatnit své vlastní nápady a přístupy; příležitost naučit se novým věcem a postupům; možnost odborného rozvoje například formou stáží v moderních restauracích; práci na HPP; práci v centru Olomouce; nástup možný ihned; nabízená mzda 17.000,- Kč; příjemné pracovní prostředí; systém zaměstnaneckých benefitů.
Své strukturované životopisy zasílejte POUZE na email: [email protected].

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11834210782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Kuchař-číšník, práce ve společném stravování
Kuchař, kuchařské práce