Obchodní manažer do zdravotnictví, produkt apollon

Gatema s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 2503, 680 01 Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gatema s.r.o., IČ 60749954, http://www.gatema.cz
Pracoviště:Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 40000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou.
Máte prokazatelné obchodní zkušenosti ze zdravotnictví? Jste charismatický extrovert s tahem na branku? Baví Vás oslovovat cizí lidi, navazovat kontakty? Umíte pracovat samostatně ale i s týmem? Hledáte stabilní společnost, s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás.
Vybraný úspěšný kandidát bude ZODPOVĚDNÝ za: budování a tvorbu obchodní sítě ve zdravotnictví jak v ČR, tak v zahraničí, oboje v rámci B2B, vzbuzení zájmu o produkt Apollon, tvorbu obchodních plánů, hledání, rozvoj a realizaci nových obchodních příležitostí se zacílením na zakázky a tržby, aktivní komunikaci se současnými obchodními partnery, hledání a získávání kontaktů na distributory, dlouhodobou práci s nimi, monitoring a analýzu trhů, tvorbu, realizaci a ekonomický přínos všech obchodních aktivit, prezentaci společnosti na jednáních, veletrzích, aj., školení obchodníků u obchodního partnera, administraci obchodních aktivit, smluv, work-flow, projektů.
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, prokazatelné zkušenosti s obchodem v českém zdravotnictví, v zahraničí výhodou, znalost lékařského prostředí, lidí, kultury, mentality, znalost AJ slovem, písmem, NJ výhodou, znalost MS Office, zodpovědnost za výsledky, velkou časovou i myšlenkovou flexibilitu, ŘP sk. B, schopnost naslouchat vyjednávat, cíleně řídit rozhovor, schopnost aktivně komunikovat, prezentovat, prodat, velké organizační schopnosti, přirozenou autoritu, charisma, velkou míru slušnosti a taktu, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu.
NABÍZÍME: nástup 1/2017, místo výkonu práce Boskoovice, Brno, celá ČR, Evropa, různorodou, zajímavou a tvůrčí práci, zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem a tahem na zaměstnance, adekvátní a motivující platové ohodnocení, řadu benefitů (pružná pracovní doba, sick days, jazykové a profesní vzdělávání,) dlouhodobou spolupráci, nové administrativní pracovní prostředí a přátelský tým, služební NTB, mobil.
Strukturované životopisy s motivačním dopisem "Proč chci tuto práci dělat" posílejte
na e-mail adresu: [email protected]. Telefonický kontakt v době 8.00-16.00 hod na č. 720 979 656 - Ing. Marie Vidláková.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11568080709

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné, MS Office
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní