Konzultant/ka informačního systému helios orange, pro oblast ekonomiky

Gatema s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 2503, 680 01 Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-27
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (35120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gatema s.r.o., IČ 60749954, http://www.gatema.cz
Pracoviště:Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-27
Mzdové rozpětí:od 21000 do 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Nástup dle domluvy.
Jste tvůrčí a činorodý člověk? Baví Vás kontakt se zákazníkem, bezproblémově komunikujete? Rádi cestujete a využíváte pracovní flexibilitu? Hledáte stabilní společnost s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás.
Vybraný úspěšný kandidát bude ZODPOVĚDNÝ za: analýzu a vyhodnocení potřeb u zákazníka, společně s obchodníkem, spolupráci na implementaci produktu u zákazníka, tj. nastavení harmonogramu výjezdů u zákazníka, realizace zaškolování zákazníka na informačním systému, spolupráce na převodu dat, řešení aktuálně vzniklých problémů u zákazníka, hledání a realizace nejoptimálnějších prozákaznických řešení, podpora zákazníka i po implementaci produktu, školení uživatelů IS Helios (novinky, legislativní změny, apod.), spolupráci s analytiky, programátory, hotline.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru, znalost ekonomických procesů firmy (účetnictví, banka, pokladna, majetek, logistika, apod.) jako nutnou podmínku pro úspěšnou práci, praxi jako konzultant, účetní, mzdová/ý účetní velkou výhodou, ale šikovným absolventem nepohrdneme, výbornou znalost výpočetní techniky, korektní, vstřícné, prozákaznické vystupování, časovou i myšlenkovou flexibilitu, ochotu cestovat, ŘP sk. B, schopnost analyzovat, interpretovat, předávat informace, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, zkušenosti s velkým ERP výhodou.
Nabízíme: různorodou, zajímavou a tvůrčí práci, prezentace a zastupování špičkového TOP produktu na trhu, zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem a tahem na zaměstnance, zajímavé a motivující platové ohodnocení, řadu benefitů (pružná pracovní doba, sick days, jazykové a profesní vzdělávání), dlouhodobou spolupráci, nové administrativní pracovní prostředí a přátelský tým, firemní školka.
Strukturované životopisy s motivačním dopisem "Proč chci tuto práci dělat" posílejte na e-mail adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-10-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11639450787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B