Obchodník/ce informačního systému helios orange

Gatema s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 2503, 680 01 Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gatema s.r.o., IČ 60749954, http://www.gatema.cz
Pracoviště:Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
Máte prokazatelné obchodní zkušenosti? Jste dravý charismatický extrovert s tahem na branku? Baví Vás oslovovat cizí lidi, společnosti a navazovat kontakty? Umíte pracovat samostatně ale i s týmem? Hledáte stabilní společnost, s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tato pracovní nabídka přímo pro Vás.
Vybraný úspěšný kandidát bude ZODPOVĚDNÝ za: vyhledávání a oslovování nových zákazníků, prodej informačního systému pro malé a středně velké společnosti, samostatné vedení obchodních jednání s managementem potenciálních zákazníků, organizaci obchodních akcí pro zákazníky, spolupráci s týmem odborných konzultantů.
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, zkušenosti s obchodem (v oboru IT výhodou), nadšení pro obchod a networking, znalost AJ komunikativně výhodou, znalost MS Office, časovou flexibilitu, ŘP sk. B., ochotu dojíždět za zákazníkem, zodpovědnost za výsledky, schopnost naslouchat vyjednávat, cíleně řídit rozhovor, schopnost aktivně komunikovat, prezentovat, prodat, příjemné reprezentativní vystupování, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu.
NABÍZÍME: nástup dle domluvy, místo výkonu práce Boskovice, různorodou, zajímavou a tvůrčí práci, možnost seberealizace a růstu, zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem a tahem na zaměstnance, adekvátní a motivující platové ohodnocení, řadu benefitů (pružná pracovní doba, sick days, jazykové a profesní vzdělávání, aj.),dlouhodobou spolupráci, nové administrativní pracovní prostředí a přátelský tým, firemní školka.
Strukturované životopisy s motivačním dopisem "Proč chci tuto práci dělat" posílejte
na e-mail adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-12-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11639470769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - jiné, MS Office
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B