Skladník

Gatema a. s. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 2503, 680 01 Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-24
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gatema a. s., IČ 60749954, http://www.gatema.cz
Pracoviště:Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-24
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Nástup: leden - únor 2017.
Jste pracovitý, fyzicky zdatný a manuálně zručný člověk? Máte rád přehled, systém na pracovišti a pořádek? Umíte pracovat s výpočetní technikou, podnikovým ERP systémem? Máte organizační schopnosti? Hledáte stabilní společnost, s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tato pracovní nabídka přímo pro Vás!
Vybraný úspěšný kandidát bude ZODPOVĚDNÝ za: vybudování skladového systému, příjem a naskladnění zboží, převoz materiálu dle potřeb výroby, evidence skladových zásob v ERP, manipulace s chemickými látkami, spolupráce s operátory, s údržbou, s nákupním odd., s vedoucím výroby, spolupráce na inventurách.
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, oprávnění na VZV, ŘP. sk. B podmínkou, samostatnost, vysokou míru zodpovědnosti, proaktivitu, ochotu spolupracovat, protýmovost.
NABÍZÍME: zodpovědnou samostatnou práci, zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem a tahem na zaměstnance, motivující platové ohodnocení, řadu benefitů (sick days, jazykové a profesní vzdělávání, firemní školka, aj.), moderní výrobní prostředí, místo výkonu: Boskovice.
Strukturované životopisy s motivačním dopisem "Proč chci tuto práci dělat" posílejte na e-mail adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-01-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 12046520793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)