Údržbář

Gatema a. s. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 2503, 680 01 Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-26
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gatema a. s., IČ 60749954, http://www.gatema.cz
Pracoviště:Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-04-26
Mzdové rozpětí:od 18000 do 23000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nástup: IHNED nebo dle domluvy.
Jste ve fyzické kondici a jste manuálně zručného? Máte zkušenosti s údržbou strojů? Máte elektrotechnické vzdělání a platnou vyhlášku č.50/1978 Sb., § 6? Hledáte stabilní společnost, s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás.
Vybraný úspěšný kandidát bude ZODPOVĚDNÝ za: dohled nad stavem výrobních zařízení, zajištění bezproblémového chodu výrobních zařízení, údržbu strojů, linek a zařízení ve výrobě, spolupráce na instalaci nových zařízení a uvádění do provozu, preventivní prohlídky strojů.
POŽADUJEME: SŠ; SPŠ nebo SOU elektro podmínkou, 1 rok praxe s údržbou strojů výhodou, platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 6, základní znalost práce na PC podmínkou, manuální zručnost, základní znalost AJ (SW výrobních linek jsou v AJ) výhodou, časovou flexibilitu (občasná práce o víkendu), samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, bezúhonnost, aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost učit se novým věcem / postupům.
NABÍZÍME: stravování s příspěvkem zaměstnavatele, zaškolení na novém pracovišti, zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem a tahem na zaměstnance, zajímavé a motivující platové ohodnocení, řadu benefitů (sick days, profesní vzdělávání, jazykové vzdělávání), dlouhodobou spolupráci.
Strukturované životopisy s motivačním dopisem "Proč chci tuto práci dělat" posílejte na e-mail adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 12355300796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.