Prodavač/ka - domácích potřeb

Gatner Elektromarket s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Leštinská 894, 789 01 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-25
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb (52236)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gatner Elektromarket s.r.o., IČ 28585925
Pracoviště:Gatner Elektromarket s.r.o. - prac. Zábřeh, Leštinská 894/1, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-25
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o práci v nové prodejně Orion domácí potřeby nákupním centru vedle Kauflandu. Prodejní doba je od 9-20:00 hod. Nabízíme zajímavou práci ve stabilní firmě. Zaměstnanecké slevy pro sebe a rodinné příslušníky, pravidelné prémie dle výsledků prodejny a dobré pracovní podmínky. Možnost levnějších telekomunikačních služeb. Vhodné i pro absolventa nebo pro OZP. Kontakt: e-mailem.

Poslední změna:2016-11-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11785520759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity