Florista/ floristka

gavis matters s.r.o.

Místo práce
Vodičkova ul., Praha 1, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
15.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodej květin, tvorba květinových vazeb, aranžmá a dekorací, květinová výzdoba interiéru i venkovních prostor, spolupráce na svatebních a firemních akcích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dobré platové ohodnocení, možnost flexibilní pracovní doby

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Budeme se těšit!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Floristika/ zahradní architektura

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe v oboru, není ale podmínkou, práce je vhodná i pro studenty oboru floristiky nebo příbuzného oboru, chuť se aktivně zapojovat do provozu a rozvoje květinářství, kreativitu a chuť realizovat nové výzvy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Maloobchodní společnost poskytující floristické služby a produkty.
ID: 2895747  Datum zveřejnění: 17.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou