Obsluha za barem -příprava pohárů, palačinek, waflí, výdej nápojů

Gelatiamo CZ, s.r.o.

Místo práce
Na Pankráci 86, Praha 4, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 22000 Kč/měsíc, přesné finanční ohodnocení (systém odměn) při osobním pohovo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Italská zmrzlinárna, kavárna Gelati Eis Caffé ve známém obchodním centru Arkády Pankrác, hledá zaměstance na pozici Obsluha za barem - příprava zmrzlinových pohárů, palačinek, sendviče, výdej nápojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práce v mladém kolektivu, čistém moderním prostředí, garantovaný stálý příjem.Krátký-dlouhý týden. Placené přesčasy. Osobní ohodnocení.

Sleva na konzumaci 30%, dlouhý krátký týden

Informace o náboru

CV s fotem

Vaše odpovědi formou CV s fotem a motivačním dopisem. Na zaslané CV bez fota nereagujeme.

www.gelati.cz

Odpovědné osoby:Luboš Grünwald,Karel Valenta

Děkujeme Gelati Eis Caffé

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie, hotelnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme :
Vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu,příjemné vystupování, schopnost práce v týmu, proaktivní přístup. Zkušenosti z oboru vítáme avšak není podmínkou .Vhodné pro absolventy hotelových škol či učilišt zaměřených na gastronomii.

Vhodné pro absolventy. Rádi zaškolíme. Aktivní přístup, rychlost, pečlivost, čistota.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pravá italská zmrzlinárna/cukrárna/kavárna s dlouholetou tradicí po celé Evropě. V našich kavárnách si zákazníci mohou pochutnat na domácí zmrzlině, kávě, dortech a dalších specialitách vyráběných převážně z italských surovin.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1412254  Datum zveřejnění: 21.12.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10000 - 22000 Kč/měsíc, přesné finanční ohodnocení (systém odměn) při osobním pohovo