Vedoucí ekonomického úseku

GEMINI oční klinika a.s. (MPSV)

Místo práce
U Gemini 360, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (12112)

Pracoviště a kontakty

Firma:GEMINI oční klinika a.s., IČ 26906295
Pracoviště:GEMINI oční klinika a.s. - Zlín - Příluky, U Gemini 360, Příluky, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví, daní a manažerského účetnictví, minimálně 5 let praxe v dané problematice, znalosti zdravotnictví výhodou. Komunikativnost, loajálnost, organizační schopnosti, analytické myšlení, znalost práce na PC včetně balíčku aplikací Microsoft Office, s podnikovými informačními systémy, znalost anglického jazyka, Řidičský průkaz skupiny B, zkušenosti s dotacemi výhodou.
Náplň práce: koordinace a zodpovědnost za účetnictví vedené v souladu s českými předpisy. Odpovědnost za reporting, controlling vč. finančních analýz společnosti, řízení týmu zaměstnanců, příprava systému odměňování ve společnosti, úzká spolupráce s vedením společnosti, komunikace s auditorem a daňovými poradci, zajištění strategie finančního řízení společnosti, optimalizace a efektivnost hospodaření firmy, analýza a tvorba podnikatelských záměrů
Výhody: stabilní zázemí rozvíjející se společnosti. Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, bonusy, benefity
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Poslední změna:2016-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 10658860715

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně