Inženýr konstruktér elektronických přístrojů

GENERI, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Uničovská 2907, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři (21522)

Pracoviště a kontakty

Firma:GENERI, s. r. o., IČ 48391930
Pracoviště:Uničovská 2907/50, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Přijmeme pracovníka odddělení konstrukce elektrických přístrojů. Požadujeme vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské elektrotechnického zaměření, znalost práce na PS (AutoCAD, MS Office), odbornou způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb., min. §6, tvůrčí přístup, schopnost samostatně pracovat, ochotu dále se vzdělávat, komunikativní znalost AJ výhodou, znalost technické AJ vítána,řidičský průkaz sk.B.
Nabízíme odpovídající platové podmínky, pružnou pracovní dobu, možnost dalšího jazykového vzdělávání AJ, RJ.

Poslední změna:2014-07-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 7716740717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou