Programátor cnc strojů/technolog

Geomine a.s. (MPSV)

Místo práce
Husova 570, 1 2 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (35120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Geomine a.s., IČ 27657191
Pracoviště:Husova 570, Příbram VI-Březové Hory, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Samostatný technolog (Pozice je vhodná i pro absolventy.)
Pracovní náplň a zodpovědnost:
- Kreslení ve 2D aplikacích
- Zodpovídá za výrobu prototypů / vzorkování výrobků
- Programuje CNC stroje včetně testování programů.
- Kontroluje a uvolňuje výrobní procesy ověřovacích sérií.
- Vytváří šablony / přípravky pro výrobu.
- Předává informace kalkulantovi pro tvorbu kalkulací.
Požadavky:
- Znalosti na úrovni SŠ vzdělání technického směru
- Znalost technologie strojírenské výroby
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Úspěšná praxe v oboru vítána.
- Znalost AJ výhodou (základy / pasivně).
- Komunikativnost, týmová práce.
- Logické uvažování a technické myšlení.
Nabízíme:
- Pracovní smlouvu na HPP v jednosměnném provozu
- Zaškolení na nabízenou pozici
- Odborné vzdělávání
- Zajímavé finanční ohodnocení, bonusy
- Závodní stravování, stravenky
Místo výkonu práce: Příbram
Nástupní mzda: Bude stanovena dle prokázaných znalostí, úspěšné praxi a nabytým zkušenostem v oboru.
Kontakt: Lenka Švandelíková 318 406 403, e-mail:[email protected]
Pohovory probíhají každý všední den po předchozí telefonické dohodě od 7:00 do 15:30. Kontaktovat nás můžete telefonicky i mailem.

Poslední změna:2016-07-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11099000737

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou