Stavbyvedoucí pro vodohospodářské a dopravní stavby

GEOSAN GROUP a.s.

Místo práce
U Průhonu 32, 170 00 Praha 7, Česká republika, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komunikace se subdodavateli
• řízení prací na dané stavbě podle schválené dokumentace, uzavřených smluv a výrobní kalkulace
• koordinace všech účastníků výstavby
• odpovědnost za uplatňování veškerých platných právních a legislativních předpisů
• odpovědnost za přesné plnění smluvních ujednání na realizované zakázce s důrazem na kvalitu, rozsah, čas a cenu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé finanční ohodnocení
• pět týdnů dovolené
• stravenky, mobil, notebook…

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Dopravní a vodohospodářské stavby

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe ve stavebnictví výhodou
• zkušenosti se stavbami většího objemu výhodou
• odborná zdatnost, samostatnost a rozhodnost
• organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Akciová společnost GEOSAN GROUP se řadí mezi významné subjekty na českém stavebním trhu. Hlavním předmětem naší činnosti je generální dodávka stavebních prací, mezi které patří výstavba pozemních budov a objektů, výstavba komunikací, rekultivace, odstraňování starých ekologických zátěží, výstavba čistíren odpadních vod a hydrotechnické stavby.
ID: 2121840  Datum zveřejnění: 28.5.2015