Sanitáři

Gerontologické centrum (MPSV)

Místo práce
Šimůnkova 1600, 182 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-30
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:GERONTOLOGICKÉ CENTRUM, IČ 45250022
Pracoviště:Gerontologické centrum - 001, Šimůnkova 1600/5, Kobylisy, 182 00 Praha 82

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-09-30
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:nábídky zasílejte, volejte: M.Vojtová tel.: 284683303, mobil: 607529309 email.: [email protected], nástup možný od 1.4.2016. www.gerontocentrum.czNestátní zdravotnická příspěvková organizace , přijme Sanitáře - na lůžkové oddělení. Nabízíme zaměstnání v malém kolektivu na HPP, praxe v oboru výhodou. Schopnost práce se seniory, samostatnost, ochota dalšího vzdělávání. Nabízíme základní platové ohodnocení od 13.tis., 5 týdnů dovolené, příplatky.

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 10452540745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity