Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče

Gerontologické centrum (MPSV)

Místo práce
Šimůnkova 1600, 182 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-10
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:GERONTOLOGICKÉ CENTRUM, IČ 45250022
Pracoviště:Gerontologické centrum - 001, Šimůnkova 1600/5, Kobylisy, 182 00 Praha 82

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-10
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : Gerontologické centrum, Šimůnkova 1600, Praha 8, 182 00
Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 284 683 303 nebo 602 350 847, e-mail : [email protected]
Kontaktní osoba : paní Zlatka Šípková
Upřesňující informace : nestátní zdravotnická příspěvková organizace - přijme "Ošetřovatele/ku" s odbornu způsobilostí, ze střední zdravotnické školy, nebo akreditovaný kvalifikační kurz v oboru Schopnost práce se seniory, samostatnost, ochota dalšího vzdělávání, praxe v oboru výhodou. Nabízíme zaměstnání v malém kolektivu na HPP, základní plat od 15 tis., 5 týdnů dovolené, zvláštní příplatek + ostatní příplatky. Nabídky zasílejte na výše uvedená telefonní čísla nebo e-mail.

Poslední změna:2017-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 11959580760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou