Operátor/ka kvality

Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 282, 346 01 Horšovský Týn, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-04
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o., IČ 48360716
Pracoviště:Zahradní 282, Malé Předměstí, 346 01 Horšovský Týn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-04
Mzdové rozpětí:od 20000 do 24000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Jízdní výhody, příspěvek na dopravu
Podnikové stravování, příspěvek na stravování
Dovolená navíc, týden dovolené navíc
Zvláštní prémie, příspěvek na dovolenou, zdraví, kulturu, prevenci

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: přímo ve výrobní hale odebírání výrobků ke kontrole a následné přeměřování v laboratoři oddělení kvality. Při mezioperační a výstupní kontrole přeměřování rozměrů a vlastností vstřikovaných dílů pomocí posuvky, mikrometru a dalších měřidel. Spolupráce s kolegy na směně, vedoucím kvality na směně a projektovými manažery.
Práce v nepřetržitém provozu - 3 dny denní směna od 06-18 hod., 3 dny volno; 3 dny noční směna od 18-06 hod. Práce v čistém prostoru - nošení overalu, pokrývka hlavy, rukavice, rouška.
Požadavky: pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, uživatelská znalost práce na PC (MS Office).
Nabízíme: týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na zdraví, kulturu, prevenci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete Váš životopis na personální oddělení Ing. Kateřina Šandová, [email protected] nebo volejte na tel. číslo 373 726 297 (po-pá 7:30-15:30).

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 11455450711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, uživatelská znalost