Nemecko - Instalatéři / voda - plyn - topení / práce po celý rok

GETWORKS GmbH

Místo práce
Celé Německo, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
10.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
2600€- 3200€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zivotopisy zasilejte prosim v nemcine.

Nemecka firma hleda instalatery na hlavni pracovni pomer.

Vítani jsou jednotlivci, ale i dvojice, ktere jsou mobilni (vlastni auto) a kde se alespon 1 dokaze domluvit nemecky.

Nabizime:
9,85,-€/hod hrubeho + diety 6,50,-€/hod. cisteho.

Prumerny cisty prijem za:
150 hodin cca. 2060€
160 hodin cca. 2170€
170 hodin cca. 2290€
180 hodin cca. 2400€
190 hodin cca. 2500€
200 hodin cca. 2650€

Ubytovani a dopravu si hradi kazdy sam (ubytovani zajistuje firma v rozmezi cca. 15,-€ až 25,-€ za noc a je mozne ho platit firmou a nechat si to strhavat z vyplaty).

Napln prace:
- Renovace ve starych budovach
- Instalace v novostavbach
- Instalace toalet, bidetu, umyvadel, sprch a van
- Pokladani medeneho, nerezoveho nebo plastoveho potrubi
- Vystavba a montaz topnych systemu
- Udrzby a opravy
- Prace podle vykresove dokumentace
- Dalsi standardni instalaterske prace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovni pomer na dobu neurcitou
- zajistena prace po cely rok
- placena dovolena 24 dni za rok
- narok na detske pridavky v Nemecku
- priplatky za prescasy, praci o svatcich a nocni praci
- socialni, zdravotni a duchodove pojisteni dle nemeckych zakonu (vse je hrazeno zde v Nemecku zamestnavatelem)
- po 6 mesicni zkusebni dobe je vyplacen automaticky prispevek na Vanoce a dovolenou
- moznost zalohy kazdy tyden
- moznost poskytnuti pracovniho obleceni
- asistence ceskeho koordinatora
- spoluprace s ceskymi a slovenskymi kolegy

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

stavební prumysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Instalater

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyuceni v oboru nebo primerena kvalifkace
- Praxe v oboru
- Schopnost prace ve vyskach
- Vlasni automobil a ridicsky prukaz skup. B
- Komunikativni znalost nemeckeho jazyka
- Samostatnost, motivace, spolehlivost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Getworks pomáhá společnostem s flexibilními potřebami pracovní síly v mnoha oblastech personálních služeb. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na oblast průmyslu, řemesel a péče a je zde pro své zákazníky a zaměstnance na dvou místech po celém Německu. Jako člen asociace dočasných zaměstnání iGZ je společnost Getworks jednou z nejlepších adres tohoto odvětví.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Těšíme se na Tebe !!!
Stačí nás JEDNODUŠE kontaktovat: zašli e-mailem strukturovaný životopis nebo volej, podpora a pomoc v češtině !!!
ID: 3111121  Datum zveřejnění: 23.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2600€- 3200€