Montér protipožiarnej techniky(šprinklér), zámočník, inštalatér, kúrenár, elektrikár

GETWORKS GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia potrubných sietí a systémov

Inštalácia šprinklérov(pevných systémov požiarnej ochrany) podľa plánov

Čítanie plánov

Inštalácia držiakov potrubia

Rezanie závitov, rúr, drážkovanie, spájanie

Obsluha pracovných plošín

Práca na nemeckú pracovnú zmluvu

Zmluva na dobu neurčitú

Zdravotné a sociálne poistenie

Kompletne hradené a zabezpečené ubytovanie

Vysokokvalitné pracovné oblečenie

Profesionálne pracovné náradie

Podpora českých a slovenských koordinátorov

Dlhodobá práca

Ročná dovolenka do 30 dní

Ďalšie školenia (obsluha pracovných plošín, zaškolenie na montáž sprinklerov)​

Bonusy a prémie:

  • Vianočné prémie 200 - 400 €
  • Príspevok na dovolenku 200 - 400 €
  • Príplatky za nadčasy, sviatky, nedele alebo nočné zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

GETWORKS GmbH s 20 rokmi skúseností v oblasti sprostredkovania zamestnania v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

zámočník, kúrenár, inštalatér, elektrikár

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vlastné auto

Fyzická zdatnosť(schopnosť práce vo výškach)

Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni A2

Skúsenosti s inštaláciou, údržbou, servisom protipožiarnych zariadení, montážnymi prácami, zváraním alebo iné skúsenosti zo stavieb

Spoločnosť GETWORKS GmbH pôsobí na nemeckom trhu od roku 2001. V Nemecku patrí k jednej z najlepších pracovných agentúr. GETWORKS GmbH je výnimočná tým, že pre svojich zamestnancov nie je len zamestnávateľ, ale aj priateľ a pomocník, ktorý je k dispozícií počas ich celého pobytu.
Ak sme ťa zaujali, pošli CV a buď s nami.

Kontakt

ID: 4742323  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac