Noční recepční

Giovanni Giacomo Hotel & Restaurant s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vrchlického 1243, 415 01 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční (4226)

Pracoviště a kontakty

Firma:Giovanni Giacomo Hotel & Restaurant s.r.o., IČ 28722221
Pracoviště:Vrchlického 1243/17, 415 01 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 90 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:na DPP
Hledáme brigádníka na recepci pouze na NOČNÍ SMĚNY do hotelu Giovanni Giacomo**** v Teplicích. Koncepce práce zahrnuje běžnou hotelovou administrativu, komunikaci s hosty (firemní klientela a lázeňští hosté), správu informací na internetu atp.
Požadujeme
Ukončené středoškolské vzdělání. Spolehlivost, příjemné vystupování, komunikativnost, pečlivost, znalost práce na PC, pokročilou znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka velkou výhodou.
Nabízíme
Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Mzda: 90,-Kč/hod. Max 100 hod/měsíčně.

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 12656890771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní