Obsluha pálícího centra - plazma, propan butan - kyslík

GKR STEEL s.r.o. (MPSV)

Kratochvílova 2659, 413 01 Roudnice nad Labem, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-06
Mzdové podmínky (brutto)
135 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů (81219)

Pracoviště a kontakty

Firma:GKR STEEL s.r.o., IČ 25042718, http://www.gkr.cz
Pracoviště:Kratochvílova 2659, 413 01 Roudnice nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-06
Mzdové rozpětí:od 135 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Kratochvílova č.p. 2659, 413 01 Roudnice nad Labem.
Požadujeme: vyučení ve strojírenství, znalost PC (možnost zaučení), chuť pracovat a učit se novým věcem, samostatnost, seriózní přístup.
Nabízíme: mzda 135,-Kč/hod., podnikové stravování.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese: Kratochvílova 2659, 413 01 Roudnice and Labem.

Poslední změna:2017-03-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12193840707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou