Pracovník expedice

Glass beads, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
59, 468 22 Železný Brod, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-05
Mzdové podmínky (brutto)
13500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:Glass beads, s.r.o., IČ 25485636
Pracoviště:Pelechov 59, 468 22 Železný Brod

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-05
Mzdové rozpětí:od 13500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovník expedice - balení výrobků dle požadavků, kontrola kvality, naskladňování a vyskladňování výrobků, vychystávání výrobků na povrchové úpravy

Požadujeme:
Spolehlivost a pečlivost
Logické myšlení
Výhodou jsou znalosti skleněných perel a vztah ke korálkování,

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti
1 směna
Mzda od 13 500 Kč
2 dny dovolené navíc
Příspěvek na stravné 56 Kč / den
2 x ročně odměny v závislosti na výkonu firmy
Dle dohody možno přizpůsobit pracovní dobu dojezdu
Školení zvyšující kvalifikaci a pomohou Vám se dále rozvinout
Nákup ve firemní prodejně se slevou

Životopisy zasílejte e-mailově na adresu [email protected] nebo osobně na adrese Pelechov 59, Železný Brod

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 12628560757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou