Dělník výroby

Glazura s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Roudnická 122, 413 01 Dobříň, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-16
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla (81811)

Pracoviště a kontakty

Firma:Glazura s.r.o., IČ 62243462, http://www.glazura.cz
Pracoviště:Roudnická 122, Dobříň, 413 01 Roudnice nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-16
Mzdové rozpětí:od 17000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: minimálně vzdělání s výučním listem, manuální zručnost, inteligentní, vyzrálou osobnost, schopnost dotáhnout věci do konce, spolehlivost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pozitivní energii
Nabízíme: zajímavou a různorodou pracovní náplň, možnost se dále rozvíjet (jazykové kurzy, odborné vzdělávání), možnost kariérního růstu, další benefity (příspěvek na stravování, dovolená navíc, zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, flexipassy…)
Pracovní náplň: pracovník ve výrobě se po tréninkovém programu (za cca 3 měsíce) podílí na obsluze výrobního zařízení v daném úseku.
Pracovní poměr: na dobu neurčitou, též vhodné i pro absolventy bez pracovních zkušeností.
První kontakt: e-mailem - [email protected], kontaktní osoba - pan Jan Šindrbal

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12349530751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou