Obsluha výrobní linky

Glazura s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Roudnická 122, 413 01 Dobříň, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-16
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu (81319)

Pracoviště a kontakty

Firma:Glazura s.r.o., IČ 62243462, http://www.glazura.cz
Pracoviště:Roudnická 122, Dobříň, 413 01 Roudnice nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-16
Mzdové rozpětí:od 18000 do 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: minimálně vzdělání s výučním listem (maturita výhodou), manuální zručnost, inteligentní, vyzrálou osobnost, schopnost dotáhnout věci do konce, spolehlivost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pozitivní energii, odvahu, sebedůvěru.
Náplň práce: po tréninkovém programu (za cca 3 měsíce) se pracovník bude podílet na obsluze všech zařízení v daném úseku (vypalovací pec, lis, sušárna, mlýny, glazovací linka) a přípravě vzorků pro naše zákazníky.
Tato práce je vhodná i pro absolventy bez pracovních zkušeností.
Nabízíme: zajímavou a různorodou pracovní náplň, možnost se dále rozvíjet (jazykové kurzy, odborné vzdělávání), možnost kariérního růstu, další benefity (příspěvek na stravování, dovolená navíc, zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, flexipassy…), pro nové zaměstnance máme připravený trainee program.
Pracovní poměr: na dobu neurčitou, též vhodné i pro absolventy bez pracovních zkušeností.
První kontakt: e-mailem - [email protected], kontaktní osoba - pan Jan Šindrbal

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12349550733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou