Specialista logistiky

Glencore Grain Czech s.r.o.

Místo práce
Žukovova 1658/27A, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
16.10.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte výzvu v oblasti logistiky? Hovoříte plynule v anglickém jazyce? Pak tato příležitost čeká právě na vás!

Přijďte se nám představit.
Vhodné uchazeče rádi podpoříme v relokaci.

* Zabezpečení dodávek zákazníkům a od dodavatelů.
* Komunikace s přepravními společnostmi, s dodavateli a odběrateli.
* Práce s firemním systémem, apropriace, vytváření kalkulaci a jiné nezbytné kroky navázané na exekuci kontraktů.
* Zabezpečení objednávek k transportu materiálu dle platných kontraktů.
* Udržování požadované výše materiálu na skladě.
* Zabezpečení dodávek komodit souvisejících s lisovnou oleje (surové oleje, rafinované oleje, šrotů, řepky na sklad, na externí sila nebo k zákazníkům.
* Zabezpečení dodávek jiných agro komodit včetně rostlinných olejů.
* Agenda zpracování materiálových faktur a faktur za služby souvisejících s exekucí.
* Příprava týdenních a měsíčních plánů, vytváření reportů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Jsme nadnárodní společnost, logistika je u nás náročná a je výzvou pro každého
* Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, závodní stravování
* Možnost růstu
* Denní využití AJ
* Zázemí nových kanceláří, přátelský tým
* Příležitost rozvoje, příležitost pro absolventy a pro všechny, kdo hledají výzvu

Informace o náboru

Výběrové řízení začíná setkáním se zástupcem HR a manažerem logistiky. Následuje pohovor s Country Managerem v anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomický, technický, logistický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/ VŠ vzdělání
* Aktivní AJ nutností, NJ výhodou
* Vítáme praxi v oblasti logistiky ve výrobní společnosti, ale není podmínkou, zaučíme i schopného absolventa
* Microsoft Office, SAP výhodou, nikoliv podmínkou
* Odolnost vůči stresu, časová flexibilita, zodpovědný přístup, organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Glencore patří mezi největší komoditní hráče na trhu. Operujeme ve více než 50 zemích světa a zaměstnáváme více než 190 000 lidí.

Společnost Glencore koupila závod v ČR v roce 2011 a navázala na dlouholetou tradici v lisování olejů. Naší snahou je neustále zdokonalování technologie a výroby v souladu s nejnovějšími trendy. Investujeme nejen do vybavení (kancelářských prostor a výroby), ale hlavně do zaměstnanců.

Využijte skvělé příležitosti a staňte se součástí našeho mezinárodního týmu. Vítáme všechny, kdo se chtějí rozvíjet, přinášejí nové nápady a hovoří plynule anglicky. Možnosti naší společnosti jsou pro schopné lidi neomezené!
ID: 2754262  Datum zveřejnění: 6.10.2016