Špeciálna ponuka- zahraničná prax na Cypre a v Grécku

GLOBAL CONTRACT s. r. o.

Miesto práce
Cyprus
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
450€ / mesiac netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POSLEDNE VOLNE MIESTA NA PRAX NA CYPRE:

ATLANTICA SANCTA NAPA HOTEL
Ponuka hotela:
OBSADZOVANÉ POZÍCIE: Čašníčka - Barmanka
POŽADOVANÝ TERMÍN: Máj - Október 2015 (možnosť skrátenia termínu)
PLAT: 450 EUR Netto/mesiac

YIANNA MARIE HOTELS
OBSADZOVANÉ POZÍCIE: Čašník/Čašníčka - Barman/ka

POLA COSTA APARTMENTS

PERNERA BEACH HOTEL

AKTI BEACH VILLAGE RESORT

Podrobné informácie nájdete tu: http://www.globalcontract.sk/studenti/cyprus-a-grecko/

- UBYTOVANIE
- STRAVA 3 x DENNE
- LETENKA
- SLUŽBY DELEGÁTA NA CYPRE 24h
- ASISTENCIA TEAMU NA SR

VŠETKÝM ŠTUDENTOM, KTORÍ SA PRIHLÁSIA DO 11.03.2015 DO UVEDENÝCH HOTELOV, PONÚKAME ŠPECIÁLNU ZĽAVU Z LETISKOVÉHO POPLATKU (pôvodne 160 EUR):
1) ZĽAVA 20 EUR/študent (ak sa prihlásia 1-2 študenti) ALEBO
2) ZĽAVA 30 EUR/študent (ak sa prihlásia 3-4 študenti) ALEBO
3) ZĽAVA AŽ 70 EUR/študent (ak sa prihlási 5 a viac študentov)!

Informácie o výberovom konaní

Optimálny vek:
už od 17 rokov (18 rokov musíte dosiahnuť počas pobytu)

Dĺžka praxe:
4 - 6 mesiacov ako prax pre študentov hotelových akadémií alebo združených stredných škôl čí záujemcov o prácu počas celej sezóny

Dĺžka pracovnej doby:
8,5 hodín denne, 6 dní v týždni respektíve 4 dni volna za mesiac

Postup pri umiestňovaní študentov na prácu na Cypre.

Študent si môže prihlášku (application form) podať týmito spôsobmi:

- z web stránky www.globalcontract.sk vyplnením elektronickej prihlášky
- priamo v kancelárii Global Contract, s.r.o. Sartorisova 11, Bratislava
- študenti dostanú prihlášky od svojho pedagóga.
- za účelom obdržania prihlášky nás môžete kontaktovať aj pomocou e-mailu: [email protected] , alebo [email protected] , resp. na tel.číslach: 02/50203065, 02/50203067, 0915 054 544, 0904 700 670

Po obdržaní Vašej prihlášky alebo životopisu, môžete byť kontaktovaní pracovníkom Global Contract, s.r.o. za účelom informácie pre Vás, alebo potreby doplnenia niektorých údajov, preto vždy uvádzajte platné telefónne číslo!!! a email.

Na základe Vašej prihlášky alebo životopisu ste umiestňovaní na Vami vybranú prácu na Cypre alebo v Grécku, poprípade, ak sa v danom termíne koná výberové konanie za účasti manažérov, budete pozvaní telefonicky na výberové konanie, resp. Vám túto informáciu poskytne Váš pedagóg.

V prípade, že budete prijatí na určitú pracovnú pozíciu, budete pozvaní na podpis, alebo pokiaľ sa jedná o študentov, zmluvy budú zaslané Vášmu pedagógovi, ktorý vám ich následne vydá na preštudovanie a na podpis.

Pri podpise obdržíte sprostredkovateľskú zmluvu (v slovenčine) a pracovnú zmluvu (v angličtine) priamo od zamestnávateľa. Pokiaľ budete prijatí bez výberového konania, pracovná zmluva Vám bude podpísaná zamestnávateľ v destinácii.

Po podpise oboch zmlúv ste povinní uhradiť letiskový poplatok neodkladne!

Zároveň Vám budú v dostatočnom časovom predstihu odovzdané aj informácie týkajúce sa základných informácií o krajine výkonu zamestnania, ale aj termín stretnutia na letisku a čas odletu lietadla.

Letenky Vám odovzdajú pracovníci Global Contract,s.r.o. v deň odletu presne podľa stanoveného termínu priamo v odletovej hale, alebo sa doručia mailom na adresu uvedenú v prihláške, ci na školu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

4* a 5* hotely na Cypre a v Grécku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- znalosť AJ

Global contract s.r.o je spoločnosť zameraná na organizovanie turistických pobytov a zájazdov, sprostredkovanie práce, organizovanie a realizovanie odborného vzdelávania a prípravy v oblasti gastronómie a hotelového priemyslu, jazykového vzdelávania pre pedagogických  zamestnancov v školstve a žiakov stredných škôl.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2038690  Datum zveřejnění: 5.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 450€ / mesiac netto