Kuchár/ka

GLOBS, spol.s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia El Gaucho, Argentinian steakhouse a Surf ´N´Turf, Seafood and steak restaurant hľadajú do svojho tímu kuchárov:
- teplá a studená kuchyňa zameraná na prípravu steakov a morských plodov,
- zodpovednosť za dodržiavanie receptúr,
- zodpovednosť za príjem dodaného tovaru,

Ponúkame:
- zázemie stabilnej rozrastajúcej sa spoločnosti,
- prácu v mladom dynamickom kolektíve,
- kvalitné stravovanie,
- firemné benefity

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na e-mail adresu [email protected].
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť GLOBS, spol. s r.o., spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidácii v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
Vyhradzujeme si právo neodpovedať uchádzačom, ktorý nespĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

- prax v gastronomickej oblasti min 1,5-2 roky,
- samostatnosť,
- dynamickosť,
- zodpovednosť,
- flexibilita,
- komunikatívnosť

Spoločnosť GLOBS bola založená v roku 2003 a v novembri 2006 sa stala prevádzkovateľom reštaurácie El Gaucho v Bratislave. El Gaucho Argentinian steakhouse je moderná reštaurácia s klasickými prvkami, prinášajúca Argentínsky pôvab, pohostinnosť a kuchyňu pre obyvateľov a turistov Bratislavy. Interiér reštaurácie predstavuje elegantné prostredie s príjemnou atmosférou vhodnou pre každú príležitosť. Kombinácia moderných a retro prvkov, neštandardných detailov a sofistikovanej jednoduchosti je skvostom pre oko a dodáva reštaurácii jedinečný šarm.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1490521  Datum zveřejnění: 29.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou